Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Lucie Zedníčkové (52) vyrostla do krásy: Amelie (16) má už i chlapa

Zdroj: Profimedia, Foto Amelie Pokorná
+ Další 2 fotografie
Mladá láska

Mladá seriálová herečka Amelie Pokorná Zedníčková roste do krásy. Šestnáctiletá Amelie slavných rodičů se také pochlubila svým partnerem Sebastianem a jak je vidět, páreček jen září štěstím!

Amelie Pokorná vyrostla do krásy a má chlapa

Amelie Pokorná Zedníčková (16), dcera herečky Lucie Zedníčkové (52) a dramaturga Vítka Pokorného (55), roste do krásy. Šestnáctiletá seriálová herečka si navíc našla přítele, se kterým se pochlubila i na svých sociálních sítích. Za tohohle fešáka se stydět rozhodně nemusí!

"Jen přátelé jsme byli příliš dlouhou dobu, pardon, že sdílím lásku, ale nemůžu si pomoct," napsala na Instagram pod snímek z dovolené, na které se svým Sebastianem si užívají romantiku v bazénu. Její milý se ale herectvím neživí, studuje lékařskou fakultu. S Amelií se seznámili už kdysi ve škole a mladá herečka nestačí zářit štěstím.Kdo je Amelie Pokorná

Amelii znáte ze seriálu Sestřičky nebo z Pojišťovny štěstí. Kromě toho si zahrála v pohádce V peřině či seriálu Krejzovi. Nově se Amelie divákům představí i v novém seriálu z vojenského prostředí s názvem 1. mise. Kromě hraní jí úspěch přinesl i sport: roku 2018 se stala mistryní světa v moderním tanci.

Otcem Amelie je Vítek Pokorný, český dramaturg, producent, režisér, scénárista a spolumajitel firmy Joy Department. Matka Lucie Zedníčková se kromě herectví živí také moderováním a s bývalým manželem Vítkem má kromě dcery Amelie ještě syna Mikuláše. Lucie je adoptivní dcerou herce Pavla Zedníčka (71).

Související články

Další články