Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dcera Leoše a Moniky Marešových slaví 5 měsíců: Žhavá maminka má postavu modelky

Leoš Mareš a Monika Marešová.
Zdroj: profimedia / se souhlasem L. Mareš / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rodina

Je to už pět měsíců, co se moderátor Leoš Mareš (45) a jeho krásná manželka Monika (41) dočkali své dcery Alex, která jim otočila svět vzhůru nohama. Pár se na svých Instagramech pochlubil několika snímky svého pokladu, který jako by tatínkovi z oka vypadl. Samou chválou je pak obklopená i Monika, které role maminky velmi sluší, lidé jsou navíc paf z její krásné štíhlé postavy, které se nemůže nabažit ani její Leoš.

"Dnes je mi pět měsíců," informoval Leoš Mareš své fanoušky Instagramu, kam připojil snímek své dcery Alex. Rozkošnou fotografií svého pokladu se ve stejný den na svých sítích pochlubila i maminka Monika Marešová.

Snad to ve finále nebude Leoš v šatičkách

Netrvalo dlouho a u obou snímků se objevily krásné vzkazy. Většina fanoušků rodiče i po pěti měsících neustále ujišťuje, že malá Alex je tatínkova kopie. "Ten čas letí. Tatínek v menším provedení," uvedla jedna z obdivovatelek. "Leoši, co používáte za kosmetiku? Vypadáte opravdu mladě," zavtipkovala další fanynka.

A jak na tyhle komentáře reaguje sama maminka? "Všude čtu, že je celá Leoš. Já bych chtěla říct, že je to skvělé a vůbec mi to nevadí, že to lidé píšou. Ale doufám, že z ní ve finále opravdu nebude Leoš v šatičkách. To si myslím, že nikdo nechceme (smích), ale jde už teď vidět, že bude mít silnou osobnost," svěřila se Monika nedávno pro Showtime se slovy, že je Leoš skvělý otec.

Monika má postavu jako laň

Monika Marešová se nikdy netajila faktem, že žije zdravým životním stylem. V tomto ohledu změna nenastala ani po narození dcery, a tak má opět postavičku jako ze žurnálu.
Aktuálně je pár na dovolené ve Španělsku, odkud pravidelně sdílí, jak si společně strávený čas užívají.

Pyšný Leoš Mareš se v několika příspěvcích zaměřil právě na svou manželku, kterou zvěčnil v plavkách nebo v na první pohled nebezpečně upnutých červených šatech s hlubokým dekoltem, ve kterých Monika okouzlila všechny přítomné i fanoušky na sociálních sítích.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy