Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Dcera Lennyho Kravitze v roli Catwoman: Zoë si zahraje kočičí ženu v novém Batmanovi

+ Dalších 6 fotografií
Nová role
Kráska Zoë Kravitz (30) si střihne roli Catwoman v nově připravovaném Batmanovi. S informací jako první přišel její otčím herec Jason Momoa (40), když jí na sociální síti pogratuloval k obsazení do role.

Herečka Zoë Kravitz již brzy oblékne kožený převlek Catwoman. Byla obsazena do role kočičí ženy v nově připravovaném remaku Batmana, který si vzal na starost Matt Reeves.

Zoë Kravitz je dcerou slavného zpěváka Lennyho Kravitze a herečky Lisy Bonet, která v současné době žije s představitelem Aquamana. A právě krasavec Jason Momoa pogratuloval Zoë na sociální síti k získání role Catwoman.

Poslední roky se Zoë hodně vyšvihla a všem ukázala, že je skvělá herečka. Zářila například ve filmu Divergence nebo v seriálu Sedmilhářky, kde si zahrála po boku Nicole Kidman a Reese Witherspoon. Od těchto ikonických hereček se toho jistě spoustu naučila, nicméně roli Catwoman nebude mít vůbec jednoduchou. Před ní totiž byly do role kočičí ženy obsazovány herečky, které roli zvládly naprosto bravurně. Její předchůdkyně jsou například Halle Berry, Michelle Pfeiffer či Anne Hathaway.

Jak roli zvládne se ale dozvíme až v roce 2021. Po boku Zoë se objeví herec Robert Pattinson (33), který si střihne roli Batmana. Co si myslíte o obsazení v nově připravovaném Batmanovi vy?

Mohlo by vás zajímat

Další články