Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Dcera Lennyho Kravitze v roli Catwoman: Zoë si zahraje kočičí ženu v novém Batmanovi

Dcera Lennyho Kravitze v roli Catwoman: Zoë si zahraje kočičí ženu v novém Batmanovi
Zdroj: csfd
+ Dalších 5 fotografií
Nová role
Kráska Zoë Kravitz (30) si střihne roli Catwoman v nově připravovaném Batmanovi. S informací jako první přišel její otčím herec Jason Momoa (40), když jí na sociální síti pogratuloval k obsazení do role.

Herečka Zoë Kravitz již brzy oblékne kožený převlek Catwoman. Byla obsazena do role kočičí ženy v nově připravovaném remaku Batmana, který si vzal na starost Matt Reeves.

Zoë Kravitz je dcerou slavného zpěváka Lennyho Kravitze a herečky Lisy Bonet, která v současné době žije s představitelem Aquamana. A právě krasavec Jason Momoa pogratuloval Zoë na sociální síti k získání role Catwoman.

Poslední roky se Zoë hodně vyšvihla a všem ukázala, že je skvělá herečka. Zářila například ve filmu Divergence nebo v seriálu Sedmilhářky, kde si zahrála po boku Nicole Kidman a Reese Witherspoon Od těchto ikonických hereček se toho jistě spoustu naučila, nicméně roli Catwoman nebude mít vůbec jednoduchou. Před ní totiž byly do role kočičí ženy obsazovány herečky, které roli zvládly naprosto bravurně. Její předchůdkyně jsou například Halle Berry, Michelle Pfeiffer či Anne Hathaway

Jak roli zvládne se ale dozvíme až v roce 2021. Po boku Zoë se objeví herec Robert Pattinson (33), který si střihne roli Batmana Co si myslíte o obsazení v nově připravovaném Batmanovi vy?

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy