Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dcera Lely Ceterové je celá maminka: Růžový andílek bude jednou lámat srdce na potkání

Dcera Lely Ceterové je celá maminka: Růžový andílek bude jednou lámat srdce na potkání
Zdroj: Lela Ceterová archiv
+ Dalších 9 fotografií
rozkošná galerie
Lela Ceterová (30) svému partnerovi zápasníkovi MMA v prosinci porodila nádhernou dceru Lili. Před nedávnem se Karlos Vémola (34) vytáhl a svým holkám připravil pořádné překvapení v podobě zbrusu nového pokojíčku pro malou Lili. Lela Ceterová je půl roku po porodu, ale na její postavě to není vůbec poznat. Hrdá maminka se na sociálních sítích pochlubila rostoucí dcerou, která čím dál tím více připomíná půvabnou maminku.

Lela Ceterová v současné době prožívá jedno z nejhezčích období svého života. Náležitě si užívá mateřství, které jí velmi prospívá a velkou oporou a pomocí jí je partner Karlos Vémola. Novopečená maminka je půl roku po porodu, ale vypadá naprosto senzačně.

Po těhotenských kilech není ani památky a Lela má zpět svoji perfektní postavu, což ocení zejména její přítel, který si libuje v dokonalých tvarech. Karlos Vémola sice na první pohled působí jako pořádný tvrďák, ale nedávno ukázal, že když se jedná o jeho dceru, umí se pořádně rozněžnit.

„Podívej, jak na to kouká, jsem ti říkala, že to děti vnímají,“ okomentovala nový pokojíček Lela, která byla z dárku svého přítele příjemně překvapená. Malá Lili se dostává do věku, kdy je čím dál tím podobnější své mamince a je jasné, po kom zdědila krásu. Do galerie se můžete podívat, jak malá Lili roste jako z vody.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy