Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Dcera krále popu se svlékla: Paris Jackson ukázala své pevné poprsí, foto uvnitř

Paris Jackson, dcera Michaela Jacksona se svlékla a ukázala pevné poprsí
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
Nahota

Dcera zesnulého krále popu Michaela Jacksona (†50), Paris Jackson, se ukázala nahoře bez. Hrudník odhalila během natáčení komediálního dramatu The Space Between. Na fotografie se podívejte do galerie.

Paris Jackson se svlékla pro film

Dcera Michaela Jacksona, Paris Jackson (23), se ukáže nahoře bez ve filmu o excentrickém exrockerovi, který ztrácí kontrolu nad svým životem. Za ním se vydá i mladý Charlie a vznikne mezi nimi neobvyklé přátelství. Paris si ve filmu zahraje krásnou Cory a podle snímků se pustí i do lehce odvážných scén. V nich odhodí svršky.

Dcera Michaela Jacksona je nejmedializovanější ze všech zpěvákových dětí. Sama se živí jako modelka, navíc hraje a zpívá. Paris je také velmi aktivní na sociálních sítích, kde se čas od času bez topu objeví.


Michael Jackson má dohromady tři děti

Hudební legenda Michael Jackson (†50) má dohromady tři děti, dceru Paris a syny Prince a Bigiho. Král popu zemřel 25. června 2009, kdy mu selhalo srdce. Zpěvák byl nalezen předávkovaný sedativy, které mu podávali lékaři kvůli chronické nespavosti, stresu i bolestem. Umělcův osobní lékař byl odsouzen za neúmyslné zabití, s čímž velká část veřejnosti nesouhlasila a upozorňovala na to, že existuje možnost, že byl zpěvák zavražděn. To se neprokázalo, přestože byly okolnosti smrti popové megahvězdy přinejmenším podivné.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy