Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Dcera Karla Kachyni je lesbička! Jak vypadá její sexy přítelkyně?

Karolína s Natalií Wirst.
+ Další fotografie
O pořádné překvapení na premiéře filmu Domácí péče se postarala dcera Karla Kachyni! Do společnosti totiž dorazila v doprovodu přítelkyně Natalie Wirst.

Obě dívky jsou spolu už rok, a tak svůj vztah ani nijak neskrývaly. Jejich spojení evidentně nevadí ani hlavní hvězdě filmu Domácí péče a matce Karolíny – Aleně Mihulové (50). Ta si s párem neustále povídala a ochotně se s nimi fotila.

Talentovaná Karolína (21) studuje od loňského roku režii na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku a její matka ji v minulosti popsala jako mimořádně inteligentní dívku.

„Vzala jsem ji po smrti jejího otce preventivně na psychologické vyšetření. Nechtěla jsem nic zanedbat. V tomhle smyslu to bylo k ničemu, protože Karolína se nehodlala s nikým bavit, ale vzala si tam nějaký hlavolam, který nesložila ani paní psycholožka, a jí se to podařilo za chvíli. Na to konto pak dělala testy IQ,“ prozradila Mladé frontě herečka.

Mohlo by vás zajímat

Další články