Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dcera Karla Gotta se rozvádí: Lucie Kovaříková našla zalíbení v drsňákovi z polárního kruhu

Lucie Kovaříková se zamilovala do severského jinocha.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
rozvod
Dominika Gottová (47) není jediná, kdo má trable s láskou. Mladší dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta (†80) Lucie Kovaříková (33) se rozvádí s manželem Janem Kovaříkem. Za rozpadem manželství stojí záhadný seveřan Lukáš V., do kterého se Lucie bezhlavě zamilovala a rozhodla se opustit otce jejich dvou dětí po 13 letech společného soužití.

Zdá se, jakoby dcery Karla Gotta neměly štěstí v lásce. Starší Dominika Gottová před několika lety propadla kouzlu finského kytaristy Tima Tolkkiho, se kterým dlouhou dobu žila ve Finsku. Kdysi půvabná Dominika začala mít finanční problémy a propadla alkoholu.

Minulý rok Dominika požádala o rozvod, přestěhovala se zpátky do Česka, živí se jako servírka a snaží se začít od začátku. Bohužel do toho přišla smrt jejího milovaného tatínka Karla Gotta a Dominika se začala potácet v problémech, ze kterých se snaží dostat doteď.

Co se týče vztahů, tak Dominičina mladší sestra Lucie dlouhých třináct let žila spokojený život po boku kuchaře Jana Kovaříka, se kterým má syny Vojtu a Honzu. Nyní je však jejich láska u konce a Lucie našla zalíbení v sedmadvacetiletém Lukášovi, který žije v Norsku za polárním kruhem.

"S manželem jsme dospěli k rozhodnutí o rozchodu, neboť oba již máme svůj samostatný život. Na všem jsme se dohodli. Jde nám hlavně o to, aby tuto situaci zvládly naše děti," řekla Blesk.cz Lucie.

Rozchod měl ale proběhnout v naprostém klidu a oba dva se na všem domluvili. "Ano. A s Luckou jsme se domluvili, že kluky uvidím, kdykoli budu chtít," nechal se slyšet otec jejich dvou dětí.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy