Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Josefa Laufera: Velký strach o tátu v umělém spánku i o vážně nemocnou maminku

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
NEMOC
Už přes měsíc leží zpěvák Josef Laufer (80) v nemocnici v umělém spánku po poměrně banální operaci srdce, a přestože lékaři rodinu dopují mírným optimismem, že vše se může ještě v dobré zvrátit, všichni okolo o něj mají velký strach. Rodina se však musí potýkat i s dalšími potížemi.

Trápení ženy

Již padesát let je manželkou Josefa Laufera kostýmní výtvarnice Irena Greifová, která v úterý 21. 4. slaví 81. narozeniny. A bohužel se také potýká s velkými zdravotními potížemi.

Již před několika lety upadla do toxického šoku a že se ještě někdy vrátí ze špitálu domů, nikdo nevěřil. Selhávala jí játra, ledviny i vědomí, prodělala operaci střev, bez přístrojů pomalu neměla šanci na přežití. Laufer ji tehdy už pomalu oplakával. A přesto se povedl zázrak a vrátila se do života.

Čtěte také: Lauferovi zkolabovalo srdce, je v umělém spánku

Návrat nemocí

Jenže podle jejích rodinných známých se chatrné zdraví těsně před Lauferovými potížemi ozvalo znovu. „Irenka potřebuje stálou péči. Loni krátce po Pepových narozeninách skončila opět v nemocnici, teď se tam vlastně vystřídali,“ řekl nám blízký rodinný přítel.

Manželé spolu mají dceru Ester, která se zabývá diplomacií, pracovala také jako humanitární pracovnice. Většinou žije v zahraničí, a tak je otázkou, zda se případně o maminku bude moci postarat. Irena Greifová proto momentálně pobývá v rehabilitačním ústavu.

Zajímavost

Věděli jste, že celé jméno Josefa Laufera je José Pedro Rodriguez de Montagnes de Laufer? Úřady mají problém zapsat ho celé do příslušné kolonky v občance.

Související články

Další články