Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Johnnyho Deppa zmátla svět svou orientací: Nechci mít nálepku, bylo to špatně pochopené, tvrdí

Svou sexuální orientaci si musela kvůli nepochopení obhájit.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
galerie

Herec Johnny Depp (58) je jedním z hvězdných světových hostů karlovarského festivalu ve Varech, kam by mohl klidně vyrazit i se svou půvabnou dcerou Lily-Rose (22), kterou přivedl na svět se svou životní expartnerkou, zpěvačkou Vanessou Paradis (48). Z Lily-Rose vyrostla krásná žena, která je svým vzhledem dvojnicí své maminky. V minulosti se ovšem rozhodla obhájit svou sexuální orientaci, ač dnes chodí s mužem, dříve si lidé mysleli, že ji přitahují i ženy.

Dcera slavných rodičů, modelka a herečka Lily-Rose Depp, byla v roce 2014 součástí kampaně, jež propagovala práva sexuálních menšin, dříve také potvrdila, že nechce být pouze heterosexuálka, což pro jejího otce, herce Johnnyho Deppa, nebyla žádná novinka a o sexuální orientaci své dcery prý věděl, ovšem jeho dcera se nakonec doznala, že byla kampaň špatně pochopená.

"Na sociálních sítích ji sledují tisíce lidí a všechny to naprosto překvapilo. Ale mě ne. Už jsem to věděl, protože mi říká všechno a nebojí se mi říct cokoliv. Máme hodně blízký vztah a jsem na to velmi hrdý," uvedl tehdy pro Daily Mail herec, který také prohlásil, že je lehce neklidný, když vidí, jakou rychlostí mu jeho dcera, kterou má se zpěvačkou Vanessou Paradis, roste před očima.

Moje sexuální orientace byla špatně vyložená

O několik měsíců později však Lily-Rose uvedla, že byla kampaň, které byla zrovna tváří, špatně pochopená, pouze vystupovala jako podporující osobnost a nechtěla mít "nálepku", která určuje, jakou sexuální orientaci vlastně má.

Pro magazín Nylon uvedla: "Celá věc byla opravdu špatně vyložená. Mnoho lidí to bralo tak, že jsem s touhle informací prostě vyšla ven, ale o to jsem se nepokoušela. Doslova jsem to dělala jen proto, abych řekla, že svou sexualitu nemusíte označovat; tolik dětí v dnešní době neoznačuje svou sexualitu a myslím si, že je to tak nejlepší ... Pokud se vám něco jeden den líbí, pak se vám to líbí, pokud se vám druhý den líbí něco jiného, tak ​​je to cokoli. Nemusíte se někde označovat, jakou nejen orientaci máte, protože to není vytesané do kamene. Může se to měnit," řekla Lily-Rose.

"Asi to bylo pochopeno špatně, protože mě pak všichni označili za lesbu. To jsem se určitě nesnažila říct, ovšem na tom samozřejmě není nic špatného."

Projekt The Self Evident Truths spolupracuje s 10 000 lidmi z USA, kteří se "identifikovali jako cokoliv jiného než 100 procent hetero".

V galerii se podívejte, v jakou krásnou ženu Lily-Rose vyrostla.Související články

Další články