Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Dcera Johnnyho Deppa je z nejhoršího venku: Lily Rose porazila anorexii a zkrásněla

Lily Rose zdědila po mámě francouzský šarm.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
krása
I když jim manželství nevyšlo, zpěvačka Vanessa Paradis a Johnny Depp mají spolu krásnou dceru Lily Rose (20). Ta je v minulosti dost potrápila, jelikož bojovala se zákeřnou anorexií. Mladičká herečka a modelka toho má za sebou už mnoho. Teď to ale vypadá, že je z nejhoršího venku a i její figura vypadá oproti minulým létům mnohem zdravěji.

Lily Rose Melody Depp se musela v roce 2012 vypořádat s rozvodem rodičů a následně i střídavou péčí. Mladičká kráska, která se i přes svůj nízký věk stala múzou světoznámých návrhářů, se vypořádala i s obviněnými tátovy bývalé manželky Amber Heard, že ji slavný Pirát z Karibiku mlátí.

Boj s anorexií

Ještě před čtyřmi lety z Lily Rose trčely kosti a přiznala, že s mentální anorexií bojuje už odmala. „Do porážky této nemoci jsem vložila neskutečné množství energie. Byla jsem malá, když jsem poprvé zjistila, že mám anorexii. A bylo obtížné se s tím vypořádat,“ svěřila se už dřív americkému časopisu Elle. Slušně rozjetou kariéru slavné dcerky přerušila právě tato vážná nemoc, jelikož byla i na focení už příliš hubená.

Teď je Lily Rose 20 let, je krásnější než kdy předtím a těší se ze zájmu filmových režisérů. Loni si zahrála ve snímku The King režiséra Davida Michôda a letos ji čeká natáčení filmu Dreamland režiséra Nicholase Jareckiho. Lily Rose, která by mamince Vanesse jakoby z oka vypadla, se pyšní i několika oceněními a nominacemi.

Na fotografie krásné herečky s francouzsko-americkými kořeny se podívejte v naší galerii.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy