Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Dcera Jitky Schneiderové roste do krásy: Půvabné Brooke Shields jako by z oka vypadla

Sofie Anna Švehlíková: Dcera Jitky Schneiderové roste do krásy
Zdroj: Archiv Jitka Schneiderová, studio Photo © Columbia Pictures Corporation
+ Další 2 fotografie
Kráska dne

Dcera herců Jitky Schneiderové (48) a Davida Švehlíka (49) jen roste do krásy. Sofie Anna (15) se věnuje modelingu a není divu, krásce z Modré laguny Brooke Shields jako by z oka vypadla.

Dcera Jitky Schneiderové a Davida Švehlíka roste do krásy

Dcera herce Davida Švehlíka (49) a jeho bývalé manželky, herečky Jitky Schneiderové (48), Sofie Anna, jen roste do krásy. Rodiče na ni musí být patřičně hrdí, postupně si totiž buduje i kariéru. A není divu! Když Bůh rozdával na kráse, stála Sofie Anna v první řadě. Dcera známého hereckého dua navíc jako by z oka vypadla hvězdě Modré laguny, hvězdné herečce a modelce Brooke Shields (56).


Půvab Sofie Anny je dechberoucí

Patnáctiletá Sofie Anna ve šlépějích svých rodičů zatím nejde, k úspěšné kariéře modelky má ale nakročeno. Už odmalička se ve světě foťáků a kamer pohybuje, jako malá nafotila kolekci pro známou českou módní návrhářku Ivanu Mentlovou. I samotná Jitka nestačí svoje fanoušky snímky se svojí dcerou zásobovat. Často totiž fotí spolu.


Rodiče štěstí nakonec našli, každý ale s někým jiným

Jitka Schneiderová si svého hereckého kolegu Davida Švehlíka vzala za manžela v roce 2004, o dva roky později už mu porodila dceru Sofii Annu. Roku 2009 už ale pár hlásil rozvod. Plod jejich lásky, půvabná Sofie Anna letos oslavila své sladké patnáctiny. "Nic krásnějšího a lepšího se mi v životě nemohlo stát, než že mám Tebe," rozplývala se Jitka na sociálních sítích. A není pochyb, že spolu s dcerou mají nesmírně blízko. Herečka Jitka Schneiderová už několik let září po boku svého partnera, designéra Lukáše Pittera (41). David pojal roku 2015 za manželku učitelku Vendulu, se kterou vychovává syny Josefa a Františka.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy