Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Jiřího Pomeje (†54) Anička (5) nic neví: SMRT TATÍNKA JÍ TAJÍ!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
JEDINÁ DCERA
Pětiletá Anička Pomeje je malá roztomilá holčička, která bezstarostně žije ve světě pohádek a problémy dospěláků si nijak nepřipouští. Jak eXtra.cz exkluzivně prozradila její matka Andrea (30), o úterní smrti svého tatínka Jiřího (†54) vůbec nic neví. „Nemám teď na to sílu jí to říct,“ říká zničeně.

„Bolí mě, co se Jirkovi stalo. Přece jen jsem ho milovala a byla s ním osm let čtyřiadvacet hodin denně. Moc jsem mu přála, aby se uzdravil. Pohled na Aničku mě drásá. Je mi to líto. Nevím, co bude prožívat, jak jí to říct,“ prozradila nám nešťastná Andrea Pomeje.

Vyhýbají se školce

Anička nešla ve středu do školky a ani v následujících dnech ji tam maminka nevypraví. Není divu; o zvídavé pohledy dalších rodičů nebo otázky malých spolužáků, kteří sledují televizi a o smrti táty kamarádky tak vědí, teď určitě ani jedna nestojí.

Andrea Pomeje odjela ve středu z bytu v pražském Břevnově do domu rodičů, kde chce s malou přečkat to nejhorší. Velkou oporou je nyní oběma partner Andrey Petr Plaček. „Bez něj bych se asi zbláznila. Ještě že ho mám, s tou jeho neuvěřitelnou trpělivostí,“ pronesla.

Poslední slova s tátou

Anička tátu v posledních měsících jeho života neviděla. Nepřál si to. V úterý zesnulý Jiří Pomeje se bál, že by se polekala, kdyby ho viděla vysíleného. Aspoň si ale volali.

„Nakreslila mu obrázek, nedávno spolu taky mluvili po telefonu. Říkala jsem dceři, aby řekla tatínkovi, že na něj myslíme. Opravdu nám není jedno. Snad nemyslí na to, že je někde zavřený na pokoji a my si tu žijeme s novým chlapem idylu. Tak to není. O tátovi pořád mluvíme,“ řekla nám Andrea v lednu.

Malá tehdy tatínkovi vyprávěla, jak se jí daří ve školce, on sám toho ale moc nenapovídal. Byl ale šťastný, že svou milovanou dceru mohl aspoň slyšet, když přání ji ještě vidět se mu nestihlo vyplnit.

Související články

Další články