Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dcera jednoho z nejbohatších mužů planety Billa Gatese se vdala! Takhle jí to slušelo

Bill Gates s nejstarší dcerou Jennifer.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Svatba

Jeden z nejbohatších mužů planety Bill Gates (65) má pořádný důvod k radosti. Jeho nejstarší dcera Jennifer (25) se vdala. Vzala si profesionálního jezdce na koni Nayela Nassara (30), s nímž se zasnoubila v lednu 2020. 

V sobotu 16. října se vdávala nejstarší dcera miliardáře Billa Gatese a jeho bývalé ženy Melindy Jennifer. Vzala si za muže třicetiletého profesionálního jezdce na koni Nayela Nassariho. „Nemohu se dočkat, až strávíme zbytek života učením, růstem a smíchem,” napsala k jedné z jejich společných fotografií.

Luxusní svatba

Pár oznámil zásnuby v lednu 2020 a svatba proběhla o více než rok později. Obřad se konal v hrabství Westchester v New Yorku na její obrovské koňské farmě. Na svatbě nechyběli otec Bill Gates a matka Melinda French Gates, která dceři pomáhala během celého svatebního dne. Podle informací New York Post už si navíc v pátek večer Jennifer vzala Nayela během musimského obřadu.

„Cítím se teď jako nejšťastnější muž na světě. Jenn, jsi všechno, co jsem si jen mohl přát. Nemohu se dočkat, až budeme společně růst na této cestě, které se říká život. Miluju tě a děkuji ti,” napsal novomanžel Nassari své ženě.

Související články

Další články