Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Dcera Jana Hrušínského zapózovala nahá pro Playboy! Manžel byl překvapený, říká Kristýna

+ Dalších 14 fotografií

Pro červnový Playboy se svlékla Kristýna Hrušínská (37). Dcera Jana Hrušínského je zatím poslední v řadě herců slavného rodu, jenž sahá až do 19. století, jak informuje web idnes.cz. Navíc ji teď čeká první hlavní filmová role – v červnu jde do kin film Pánský klub, kde si zahraje terapeutku pro sexuálně závislé. V galerii se podívejte, jak dceři Jana Hrušínského žhavé focení šlo.


Na titulní straně červnového Playboye pózuje playmate Denisa Gudelj, avšak pro velké překvapení do magazínu zapózovala i Kristýna Hrušínská, která ukázala tělo v celé své kráse. Pro Playboy nafotila smyslné a zároveň provokující snímky. Odhodila stud a pochlubila se ladnou postavou, o čemž se můžete přesvědčit i na instagramovém účtu Playboy Czech Republic.

"Pózovat pro Playboy původně začalo jako vtípek, který manželovi (Matěj Balcar) nadhodili producenti z Punk filmu, že by se to hodilo jako propagace filmu Pánský klub. Matěj se zasmál, doma mi to tlumočil a byl docela překvapenej, když zjistil, že mi to vlastně zalichotilo a jsem v pohodě to udělat," řekla Kristýna pro Playboy.

Cítila jsem se uvolněná a sexy, říká Hrušínská

"V den focení jsem byla dost nervózní. Je velká zodpovědnost stát se modelkou pro legendární časopis Playboy. Avšak skvělý tým vytvořil příjemnou atmosféru. Cítila jsem se uvolněná a sexy. To mi dodalo odvahu se svléknout a zapózovat, jak mě příroda sama stvořila. Výsledek rozhodně stojí za to! Jsem ráda, že jsem nakonec na spolupráci kývla," dodala dcera herce Jana Hrušínského a Miluše Šplechtové.

V galerii se podívejte, jak žhavé focení Kristýny Hrušínské probíhalo. Samotné výsledky jsou pastvou pro oči.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy