Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dcera Ivy Kubelkové se sluní na pláži: Natálie ukázala dokonalou postavu

Dcera Ivy Kubelkové se sluní na pláži: Natálie ukázala dokonalou postavu
Zdroj: Instagram Ivy Kubelkové
+ Dalších 17 fotografií
sexy
Natálie Jirásková (15) roste do krásy. Z mladé slečny se pomalu stává žena a všímají si toho i její fanoušci na sociálních sítích. Tam totiž pravidelně dcera Ivy Kubelkové (43) přidává fotky svého luxusního těla. Modelka se vydala na francouzské pláže společně se svou kamarádkou.

Na sociálních sítích má dcera Ivy Kubelkové (43) stále více fanoušků. Talentovaná modelka se totiž nebojí jít s kůží na trh a chlubí se svými ženskými křivkami. Krásu rozhodně zdědila po mamince, která se stejně jako její dcera ráda prochází po přehlídkovém mole. Obě se tak těší vysoké popularitě.

Natálie si nyní užívá letních prázdnin u moře ve Francii a sdílí tak na Instagramu fotografie, které zachycují její perfektní postavu na pláži. "A takhle vypadá bohyně krásy," napsal k příspěvku jeden ze sledujících. Nedávno dokonce modelka radikálně změnila svou image a z půvabné brunetky se stala krásná blondýnka.

Její maminka svou dceru stále hlídá a nabádá ji, aby myslela především na studium. Patnáctiletá dívka by však raději vybudovala svou modelingovou kariéru. A tak má Iva Kubelková co dělat, aby svou dceru udržela na uzdě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy