Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Ivety Vítové pózuje jako modelka: Anetka vyrostla do krásy a je celá maminka

Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
podoba

Moderátorka hlavních zpráv na Nově Iveta Vítová (38) se před pár měsíci stala dvojnásobnou maminkou. Nyní se ukázala poprvé od porodu ve společnosti, kam vyrazila se svou dcerou Anetkou, na které je již znát, že zdědila krásu po své známé mamince, která je také Českou Miss 2009.


Půvabná moderátorka Iveta Vítová se 22. července pochlubila radostnou novinkou, že se stala maminkou syna, kterého společně s manželem Jaroslavem pojmenovali Matěj. A tak se moderátorka na nějakou dobu stáhla z televizních obrazovek a mateřství nyní prožívá naplno.

Šestinedělí bylo dle slov Ivety náročné, ale krásné. "Matěj roste jak z vody, občas na nás už hodí i úsměv a hlavně je opravdu hodný, tak mi to všechno ulehčuje. Pořád nosím těhotenské džíny, ale to se taky časem poddá (snad). Teď už bych se chtěla jen pořádně prospat a budu naprosto spoko," uvedla před několika dny na svých sociálních sítích.

Pomocnicí je Ivetě zajisté i její dcera Anetka, která je nyní velkou sestřičkou, jež nyní nastoupila do druhé třídy. Nejen novorozený Matěj roste jako z vody, ale právě také i Anetka, se kterou vyrazila Iveta do společnosti. Dcera zapózovala i fotografům a zdá se, že v sobě geny půvabu své slavné maminky, která v roce 2009 vyhrála Českou Miss, zkrátka nezapře.Související články

Další články