Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Ivany Christové ukázala tělo 7 měsíců po porodu: Stiflerova máma, okomentoval manžel

Daniela Christová ukázala skvostné tělo v plavkách.
Zdroj: profimedia / foto Daniela Christová / koláž eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie

Někdejší nejkrásnější žena, která vyhrála Miss Československa v roce 1989, Ivana Christová (51), má ve své dceři svou věrnou kopii, jež zdědila i exotický půvab. Krásná Daniela se nedávno pochlubila skvostným tělem v plavkách, které má pouhých sedm měsíců po porodu jako lusk - "Stiflerova máma," okomentoval vtipně její manžel.

Dcera Miss Československa Ivany Christové, půvabná Daniela Zajíček Christová, se stala před sedmi měsíci maminkou rozkošné dcery, které dali s manželem jméno Zoja. Zda zdědí stejně jako Daniela i malá Zoja exotické rysy po stále půvabné babičce Ivaně Christové, je zatím otázkou.

Jako Stiflerova máma

Daniela však ukázala, že by mohla jít z fleku v modelingových stopách své maminky. Předvedla svou postavičku v jednodílných plavkách u moře, a to pouhých sedm měsíců po porodu. Snímek, jenž zveřejnila, její manžel vtipně okomentoval slovy "Stiflerova máma".

Ke snímku jí kromě jejího manžela napsali i několik lichotivých vzkazů její známí a sledující. "Super postava, mamina, super fit," píší sledujícící. "Koho je Zojka? Ty jsi asi nerodila?" uvedla další sledující, která nevěří, že se stala Daniela novopečenou maminkou teprve před sedmi měsíci.

Související články

Další články