Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dcera Gabriely Soukalové je celý tatínek. Jsem ráda, že není podobná někomu jinému...

Dcera je dle fanoušků po tatínkovi.
Zdroj: se souhlasem Gabriela Soukalová
+ Další 2 fotografie
vtip

Bývalá biatlonová hvězda a moderátorka Gabriela Soukalová (31) se stala letos v září maminkou, dceru Izabelu Gabrielu přivítala na svět s partnerem Milošem Kadeřábkem (34). Rozkošná Izabela roste jako z vody a většina fanoušků píše, že je celý tatínek. "Jsem ráda, že se tu neobjevil názor, že je podobná někomu úplně jinému," oddechla si na instagramu úsměvně Gabriela s tím, že má přeci jistotu vždy pouze maminka. 

Bývalá česká biatlonistka Gabriela Soukalová po všech životních peripetiích konečně prožívá šťastné období svého života. S partnerem Milošem Kadeřábkem a malou dcerou Izabelou Gabrielou Kadeřábkovou si již několik měsíců užívají společné rodinné chvíle.

Gabriela nyní sdílela na svých sociálních sítích rozzářený snímek dcery. "Naše pohodářka Vás zdraví a mám takovej pocit, že s ní bude prča," uvedla novopečená maminka. Fanoušci se shodují, že je Izabelka velmi podobná tatínkovi Milošovi, který musí být velmi hrdý.

Matka dítěte je vždy jistá, ale tatínek...

K těmto komentářům se nakonec s vtipem vyjádřila i Gabriela. "Většina z vás píše, že je malá celej tatínek. Jsem ráda, že se tu neobjevil názor, že je třeba podobná někomu úplně jinému. Víte, jak se to říká. Matka je vždycky jistá. Dost vtípků. Máte pravdu, zatím mám taky pocit, že se podobá víc na tatínka a taky na něj skvěle reaguje. Díky za vaše krásné komentáře, moc vás s tím naším usměvavým kojencem zdravíme," uvedla.

Co myslíte, je Izabelka Gabriela skutečně více podobná tatínkovi?

Související články

Další články