Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dcera fotbalové legendy se nahoty nebojí: Nedvědova dcera Ivanka provokuje na Instagramu

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Kráska
Letní radovánky jsou v plném proudu, což neznamená jen koupání a opalování. V těchto dnech se totiž sociální sítě proměňují v přehlídku plavek. Pozadu nezůstala ani dcera fotbalové legendy Pavla Nedvěda (46). Ivanka Nedvědová (22) postla na svůj profil velmi pikantní fotku, na které jí to moc sluší.

Krásná blondýnka Ivanka Nedvědová je dcerou fotbalové legendy Pavla Nedvěda. Nedvěd se v roce 2003 stal držitelem Zlatého míče, ale úspěchů má za sebou daleko více.

Na co může být fotbalový král opravdu hrdý, je také jeho přenádherná dcera. Ivanka se mu totiž fakt povedla. Mladičká blondýnka se na sociální síti Instagram pochlubila moc pěknou fotkou v plavkách. Bohužel ji po pár hodinách smazala, protože zřejmě ukázala o kousek kůže více, než původně zamýšlela.

"Tyhle jednodílné jsou mé nové nejoblíbenější, zvlášť jejich výstřih!" napsala Nedvědova dcera k fotce. A my nemůžeme než souhlasit. Ty plavky jí totiž opravdu seknou. Je škoda, že Ivanka fotku ze svého profilu stáhla, protože tam vypadá opravdu neodolatelně.

Pokud se chcete podívat na další pěkné fotky, podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články