Natálie Grossová (13) hraje v několika muzikálech a v seriálu Přístav, kde představuje rozmazlenou dceru. „Přesně taková role mě baví a hraje se skvěle,“ řekla Natálie v Miniduelu.

Měsíčně si vydělá neuvěřitelný balík peněz, až sto tisíc korun. Co ale třináctiletá dívka s těmi penězi dělá? „To, co si vydělám, mi jde na vlastní účet. Nejvíc utrácím za kabelky a hlavně miluji kupovat dárky ostatním. Třeba mamce a sestře,“ svěřila se Natálie.

Podle jejích kolegů z divadla Hybernia má Natálka obrovský talent a rozhodně nemá tolik práce kvůli tomu, že by byla dcerou známého otce. Na natáčení seriálu Přístav si za den vydělá šest tisíc korun. Podle informací Nedělního Blesku si tolik vydělá i za divadelní představení.

Do toho ale musí zvládat ještě školu. „To je podmínka, kterou spolu máme. Škola je na prvním místě. Pokud by se zdálo, že ji zanedbává, byl by se všemi aktivitami konec,“ prozradila Blesku Šárka Grossová, která svou dceru v herectví podporuje a je na ni hrdá. Pyšný by na ni byl určitě i její otec.