Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dcera Dary Rolins se otrávila alkoholem: Laura nedýchá! Zděšení kamarádi letěli pro jejího tátu

Dcera Dary Rolins se otrávila alkoholem.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Herminapress
Předchozí Další
+ Dalších 10 fotografií
dcera

Jinak spíše nenápadná Laura Homolová (16) dokáže své slavné rodiče i pořádně potrápit. Jak se přiznala v rozhovoru pro Novinky.cz, jednou se opila tak, že se otrávila alkoholem. Na pomoc jí přispěchal tatínek Matěj Homola. Frontman kapely Wohnout vzal celou situaci s nadhledem.

Laura Homolová už večírkům prý moc nedá, ale bývaly doby, kdy se děly věci. V pouhých šestnácti letech má za sebou odstrašující zážitek, kdy se otrávila alkoholem. Její kamarádi o ni měli veliký strach, protože dcera Dary Rolins a Matěje Homoly prý vůbec nedýchala.

Homola byl rád, že jeho dcera paří

Matěj Homola byl právě první osobou, kterou kontaktovali. Frontman kapely Wohnout to vzal úplně v pohodě. "Jednou jsem byla někde ve tři hodiny ráno a otrávila jsem se alkoholem. Táta pro mě přijel, to bylo naposledy, co jsem pila, a táta to pochopil," řekla Laura Homolová v rozhovoru pro Novinky.cz, který vedla právě se svým tatínkem.

"To bylo vtipný. Ve dvě ráno za mnou přišlo do postele několik teenagerů a cloumali se mnou: Pane Homolo, Laura nedýchá. Já jsem se sbalil a jel jsem na chatu, taková klasika – mladí měli mejdánek. Přišel jsem tam a viděl tu situaci před 30 lety z opačný strany. Nebyl důvod ji trestat, ona měla kocovinu, vytrestala se sama. Jsem rád, že dokáže jít občas na mejdan a zapařit. Spousta dětí sedí doma na počítači. Jsem rád, když děti mají mejdany a dělají to, co jsme dělali my," řekl k tomu zpěvák, který už má telecí léta dávno za sebou.

"V šestnácti letech už jsem měl propíchaný uši, poslouchal jsem punk a můj život se obracel na alternativní. Pořád jsem byl s partičkou venku, hodně jsem jezdil na skejtu a žil jsem streetový život. Zanedbával jsem školu, tohle Laura určitě nemá po mně. Studuje celkem prestižní anglické gymnázium a vede si dobře. Já se sám učit nikdy nedokázal," prohlásil o své minulosti.

Doporučené video: Rozhovor s Darou Rolins:


Expartner Dary Rolins byl pro blonďatou zpěvačku osudovým mužem, lásku rozbila Matějova nevěra. Zpočátku byl jejich vztah po rozchodu takovou válečnou zónou, po chvíli se ale vlny uklidnily a dvojice spolu dlouhodobě vychází skvěle. Dara Rolins nyní tvoří šťastný pár s hvězdným fotbalistou Pavlem Nedvědem. Matěj se zase nedávno tajně oženil, jak propálil jeho kamarád na sociálních sítích. „Tak hodně šťastnejch kilometrů společným životem, manželata," napsal. Frontman Wohnoutů si vzal svou dlouholetou partnerku Andreu.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy