Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dcera Dády Patrasové vzpomíná: Aničce Slováčkové chybí její dlouhé vlasy

Dcera Dády Patrasové vzpomíná: Aničce Slováčkové chybí její dlouhé vlasy
Zdroj: Irena Zlámalová
+ Další 4 fotografie
Nemoc
Statečná bojovnice se zákeřnou nemocí Anička Slováčková (24) se nevzdává a chce všem ukázat, že vše se dá zvládnout. Nic ale není vždycky tak růžové, jak se může zdát. Co Aničce chybí a na co nejraději před nemocí vzpomíná?

Mladou a talentovanou herečku a zpěvačku Aničku (24) potkala ošklivá nemoc rakovina prsu. Nevzdává se a na léčbu poctivě dochází, i když je to pro herečku k velké pracovní vytíženosti někdy velmi náročné. Slováčková ale zavzpomínala na něco, co je pro každou ženu velmi důležité a díky čemu se cítí být krásné, na vlasy!

Vzpomíná

Pod fotografií, kterou Anička přidala na svůj instagramový profil, napsala dojemný popisek. "Moje poslední focení s vlasy. Protože to mělo být focení ze srdce, žena ženě. A mělo v tom být vidět všechno. Nešlo ani o ty vlasy. Šlo o ten čas," vzpomíná. Vynikající herečka přiznala, že už nikdy nebude tou stejnou holkou, kterou bývala. "Vyfotila si tam holku, kterou už nikdy nebudu zpátky. Po které se mi moc stýská, ale která musela jít dál," vděčí za fotografie její fotografce.

Fanoušci ji podporují

Anička má obrovské štěstí, že má skvělé fanoušky, kteří ji neustále podporují a píší jeden hezký komentář za druhým. Zpěvačku to nabíjí. "Byla jste velmi krásná, teď ještě hezčí," lichotí Aničce fanoušek.

Přejeme, ať jde léčba hladce a bez komplikací.

Související články

Další články