Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Dcera Dády Patrasové promluvila: David Gránský je dobrý jen na sex!

Dcera Dády Patrasové promluvila: David Gránský je dobrý jen na sex!
Zdroj: instagram
Pokud milujete seriál Ohnivý kuře, tak jste si určitě všimli, že milenku mladého hoteliéra hraje dcera Dády Patrasové Anna Slováčková. Co o své roli říká? A jaký je seriálový sex s Davidem Gránským?

Pochází z umělecké rodiny, máma Dáda Patrasová je herečkou a táta Felix (73) zase hraje na klarinet a saxofon. A podobně to má i Anna Slováčková, která získává herecké zkušenosti v seriálu Primy Ohnivý kuře. Hraje v muzikálech, zpívá, moderuje, ale v natáčení je absolutním nováčkem.

Jak se jí postava Terezy, která miluje Leoška, hraje?

"Původně jsem si myslela, že Tereza má Juniora opravdu ráda, ale postupně se ukazuje, že v jejich vztahu hraje roli hlavně sex. Její zázemí tam sice není rozehrané, ale asi jí o peníze nejde, to by se chovala jinak. Tak si s Juniorem zkrátka užívá. On by chtěl asi vážnější vztah, ale ona s ním dost mává," uvedla Slováčková pro Aha!

S Gránským se potkávají také ve dvou muzikálech – v Kapce medu pro Verunku a ve Sněhové královně. Mimo práci spolu prý nic nemají, Anička tvrdí, že jsou s Davidem jen dobří kamarádi.

"Natáčení pro mě bylo ze začátku hodně hektické a byla jsem dost vystresovaná. Bylo pro mě těžké zvyknout si, že na mě mluví režisér, kameraman a spousta dalších lidí, že mám stát na daném místě a do toho říkat repliky. Naštěstí jsem v prvních obrazech neměla moc textu. Ale jak říkám, David je hodně kolegiální a moc mi pomohl," rozplývá se Anička.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy