Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Dcera Cindy Crawford balancuje na hranici anorexie: Nohy jako tyčky do rajčat a vyhublé tělo na kost

Nepřijde vám tohle trochu moc?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Kaia Gerber je nádherná šestnáctiletá dívka, jejíž maminkou je světoznámá topmodelka Cindy Crawford. Proto nejspíše nikoho nepřekvapilo, že mladá dáma kráčí ve šlépějích své matky a dala se na dráhu modelingu. Jenomže mladá Kaia je podle některých až příliš hubená a ozývají se lidé, kteří si myslí, že trpí anorexií. Důkazem podle nich jsou příliš hubené nohy modelky a tělíčko, které je samá kost a kůže.

Mít za matku jednu z nejznámějších a nejkrásnějších modelek světa není nic lehkého. O tom by mohla vyprávět teprve šestnáctiletá Kaia Gerber, která se snaží být jako její veleúspěšná maminka Cindy Crawford.

Od Kaii se to i tak nějak čekalo, že se bude snažit dosáhnout takových úspěchů jako její matka. A zatím to vypadá, že se jí opravdu daří. V šestnácti letech patří mezi nejvyhledávanější modelky, vydělává pěkný balík peněz a neví, kam dřív skočit.

Bohužel tak náročná práce, jako je modeling, si vybírá svou daň. Zahraniční média začala spekulovat o tom, zda mladičká Kaia Gerber netrpí anorexií. V poslední době totiž hodně zhubla a je to na ní opravdu poznat.

Půvabná blondýnka má nožky jako párátka a její tělo připomíná jenom kostřičku potaženou kůží. Modelka by neměla zapomínat jíst, protože s anorexií si není radno zahrávat. Nejenom že by si zavřela dveře do světa modelingu, ale mohlo by se to negativně odrazit na jejím zdraví.

Tak snad si ji máma Cindy pohlídá a Kaia nebude dál hubnout jako smyslu zbavená.

Související články

Další články