Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Dcera Catherine Zety-Jones oslavila osmnáctiny: Vyrostla z ní věrná kopie své matky

Zdroj: Archiv Catherine Zeta-Jones
+ Další 3 fotografie
Ztělesnění půvabu

Catherine Zeta-Jones (51) se podělila o dojemný vzkaz, který jí na své osmnácté narozeniny zanechala dcera Carys. "Děkuji, žes mě porodila," stálo v něm. Herečka se s fanoušky o textovku ihned podělila a připojila i dojemné vyznání pro dceru. Podívejte se do naší galerie na to, jak půvabná Carys vyrostla.

Ta nejlepší dcera

Dcera Catherine Zety-Jones nedávno oslavila osmnáctiny. Známá herečka se navíc podělila o dojemný vzkaz, který jí její Carys v den svých narozenin napsala. Ten jí poslala dokonce v pět ráno. "Děkuji, že jsi mě porodila," vzkázala matce.

Na to herečka dceři odpověděla, že to byl ten nejhrdější moment v jejím životě. "Nebo to bylo, když jsem dostala Oscara?" zavtipkovala a hned se s fanoušky o dojemný vzkaz podělila a dcerku vychválila až do nebes.

Dojemné vzkazy

"Děkuji ti za radost, kterou mi přinášíš. V pět hodin ráno jsi mi poslala textovku, že mi děkuješ za to, že jsem tě porodila. Taková jsi žena. Milá. Tvoje moudrost předčí tvůj věk. Tvoje krása sahá do hloubky," vyznala se krásná herečka a zažertovala, že přestože dceřina japonština má ještě mezery, dá se na ní určitě ještě zapracovat.

Catherine porodila dceru svému neméně slavnému manželovi, Michaelu Douglasovi (76). Manželé spolu vychovávají ještě dvacetiletého Dylana.

Související články

Další články