Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dcera Bruce Willise se nestydí: Svlékla se před objektivem a masturbovala! ŽHAVÁ FOTOGALERIE UVNITŘ ČLÁNKU

Talluah se rozhodně nestydí!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 9 fotografií
Sexy dcera Bruce Willise Tallulah (22) se rozhodně nestydí. Dokázala to při focení s fotografem Tylerem Shieldsem, před kterým se svlékla a ukázala svoje přednosti. Dokonce se nebála fotit v hodně žhavých polohách, kde jí bylo vidět úplně vše!

Fotograf Tyler Shields je hodně kontroverzní a na jeho snímky je radost pohledět. Každá jeho fotografie je něčím zvláštní a výjimečná. Někteří ale mohou jeho snímky považovat za urážející a pobuřující. To ale rozhodně nevadilo dceři hollywoodského herce Bruce Willise Tallulah.

Ta se před objektivem fotografa svlékla, jako by se nechumelilo, a vytasila svoje největší zbraně. Ukázala svoje pevné trojky, sahala si mezi nohy a dělala, že masturbuje. Neváhala se ani fotit s cigaretou. V takových pozicích asi nechce otec vidět svoji dceru, a tak nejspíš Bruce musel málem trefit šlak!

Talluah se prý za svoje tělo nestydí a svoje nahé fotky ukazuje každému na počkání. Dokonce si je vystavuje i na Instagramu. Chce tak podpořit ženy, které se stydí za svoje tělo, aby se nebály a hrdě ho ukazovaly. Podívejte se na žhavé snímky do fotogalerie.

Související články

Další články