Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Dcera Bruce Willise opět provokovala. V podpaží má pěkný prales a podprsenka jí taky nic neříká

Je to rozená exhibicionistka.
+ Další fotografie
Prostřední dcera Bruce Willise a Demi Moore Scout (24) moc ráda provokuje, nic jí není cizí. Teď se zhlédla především v tom, že by se ráda přiblížila přírodě tak, že se přestane holit. A své zarostlé podpaží moc ráda vystavuje na sociálních sítích. Jenže to není všechno, čím lidi šokuje.

Rebelka Scout Willis podporuje iniciativu „svobodu bradavkám“ a nedělá jí problém se nahoře bez procházet zaplněnými ulicemi. Aby ukázala, že na „držáky“ prsou opravdu zanevřela, tak na každé akci, kde se objeví, předvádí, jak to myslí vážně. A rozhodně jí nevadí, že jsou u toho vidět i bradavky.

Jejím dalším poznávacím znakem je také nevyholené podpaží, které s pýchou ukazuje. Jde prý ve šlépějích takové hvězdy, jakou je Sophia Loren. Jenže možná Scout zapomněla, že tahle krásná herečka byla přírodní v šedesátých letech, teď už je jiná doba.

Možná na sebe chce upozornit jakýmkoliv způsobem, přeci jen je těžké žít vedle slavných rodičů a chtít vystoupit z jejich stínů, jenže okolí vám dává sežrat to, že jste se jen dobře uměla narodit. Scout se teď snaží prorazit jako módní návrhářka. Ale podprsenky asi její doménou nebudou

Mohlo by vás zajímat

Další články