Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Dcera bouřliváka Johnnyho Deppa je zamilovaná: Nový přítel si zahraje Elvise Presleyho

Dcera Johnnyho Deppa je aktuálně zadaná.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
románek

Dcera hvězdného herce Johnnyho Deppa a modelky Vanessy Paradis byla o víkendu v Londýně viděna na večeři s hercem Austinem Butlerem. Podle snímků, které získal Daily Mail, to vypadá, že krásná Lily-Rose Depp už není sama. 

Vypadá to, že Lily-Rose Depp (22) si našla nového kluka. Dcera slavného herce Johnnyho Deppa a modelky Vanessy Paradis byla o víkendu na večeři s hercem známým ze seriálu Záměna Austinem Butlerem.

Podle fotografií, které získal Daily Mail, dvaadvacetiletá Lily-Rose a devětadvacetiletý Austin dorazili na večeři, které se zúčastnil ještě jejich známý, v mercedesu s řidičem.

Poté, co se rozloučili s kamarádem, se oba vydali na procházku k řece, kde se několikrát vášnivě líbali, než po půlnoci vyrazili taxíkem domů.

Předchozí vztahy Lily-Rose Depp

Lily-Rose naposledy chodila s hercem Timothée Chalametem. Ten časopisu Vogue v dubnu 2020 potvrdil, že se pár rozešel. Butler se rozešel se svou dlouholetou přítelkyní Vanessou Hudgens v lednu 2020.

Butler by měl ztvárnit Elvise Presleyho v dlouho očekávaném životopisném filmu režiséra Baze Luhrmanna. Zahraje si tak po boku Toma Hankse, který bude představovat Presleyho manažera Toma Parkera.

Související články

Další články