Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Dcera Borise Beckera patří mezi nejžádanější modelky světa: Novodobá kráska, nebo obyčejná ošklivka?

Co myslíte?
Zdroj: instagram.com
+ Další 2 fotografie
Anna Ermakova je nemanželskou dcerou německého tenisty Borise Beckera. V současné době se modelingové agentury o Annu doslova perou. Může za to její neobvyklý vzhled. Je tahle excentrická zrzka novodobou kráskou, nebo jen protekční ošklivkou?

Anna Ermakova je sedmnáctiletá modelka a dcera slavného německého tenisty Borise Beckera. V současné době díky svému velmi zajímavému vzhledu dobývá přehlídková mola. Už na první pohled je jasné, že Anna není typická kráska, ze které by šílely davy lidí. Ale i přesto sklízí nevídaný úspěch.

Lidé na sociálních sítích se nemůžou nějak shodnout, zda je Anna prototyp novodobé krásky, nebo jen obyčejná ošklivka, která může sklízet úspěch maximálně v modelingu. Jedno se jí ale musí nechat. Dcera slavného tenisty na sobě opravdu maká a její postava je vskutku luxusní.

Anna měla již odmalička předpoklady k tomu, že se stane modelkou. Tenista ji zplodil s ruskou modelkou Angelou Ermakovou. Podobná je ale hlavně na svého otce, po kterém zdědila bledou pleť, oči a vlasy.

Zajímavá zrzka je nemanželskou dcerou tenisty. Ten ji počal v době, kdy jeho manželka čekala druhé díte. Zpočátku byl jejich vztah velmi napjatý. Za svou ji uznal až po rozvodu, ale nyní přiznává, že je na svou dceru neskutečně hrdý. A co myslíte vy? Líbí se vám Anna?

Související články

Další články