Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dcera Bagárové a Muradova má krásné jméno: Co znamená Rumia, vás asi překvapí

Dcera Bagárové a Muradova má krásné jméno: Co znamená Rumia, vás asi překvapí
Zdroj:
+ Dalších 14 fotografií
význam
Zpěvačka a porotkyně letošní řady SuperStar Monika Bagárová (25) ve středu porodila zdravou holčičku. Do poslední chvíle nikdo netušil, jak se bude miminko jmenovat. Když Monika s tatínkem dcery Makhmudem Muradovem (30) prozradili jméno své princezny, někteří nestačili žasnout. Jméno Rumia zřejmě málokdo z českých fanoušků vůbec kdy slyšel, proto všechny zajímá, co znamená.

Holčička dostala jméno po své babičce, Makhmudově mamince. Zápasník MMA pochází z Uzbekistánu, kde je jméno Rumia běžné, v Česku je však velmi netradiční a málokdo věděl, že takové jméno vůbec existuje.

Jméno Rumia má krásný význam

Rumia, kromě toho, že zní honosně, má i krásný význam. Znamená totiž nádherná, šikovná, pohostinná a také nedočkavá. Co se týká významu jména, na holčičku profesionálního bojovníka a úspěšné zpěvačky se toto pojmenování skvěle hodí. O krásu jistě nebude mít nouzi, o šikovnost už vůbec ne a pohostinnost bude mít v krvi zřejmě také. Oba národy, ze kterých její rodiče pochází totiž pohostinností vynikají.

Gratulace k miminku

Narození dcerky Moniky (25) a Makhmuda doprovázelo plno emocí jak ze strany obou šťastných rodičů, fanoušků, tak i známých osobností, které k příchodu Rumii na svět hojně gratulovaly. "Monička je asi trošku vyčerpaná, ale zavolaly jsme si. Buleli jsme všichni. Říkala, že jsou v pořádku, malá je zdravá a že jde odpočívat,“ řekla eXtra.cz Markéta Konvičková, která je také v očekávání svého prvního potomka.

Dojatý tatínek

Jeden ze svých nejšťastnějších dnů okomentoval i tatínek a Moničin partner Makhmud. „Dnes jsem se stal ještě šťastnějším, do mého života přišla moje milovaná dcera Rumia. Dítě je odměna od Nejvyššího. Chvála Bohu! Slova nejsou potřeba. Vítej na světě, dcero. Nechť ti Bůh dá šťastný a dlouhý život,“ napsal Muradov na Instagramu a doplnil, že dcerku pojmenovali po jeho milované matce.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy