Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dcera Andreje Babiše oslavila 20 let: Vivien ukázala luxusní dárky a záhadného muže

Dcera Andreje Babiše oslavila 20 let: Vivien ukázala luxusní dárky a záhadného muže
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
oslava
V rodině Andreje Babiše (65) se slavilo a důvody byly hned dva. Půvabná dcera premiéra Vivien Babišová (20) měla v úterý narozeniny a budou to dnes tři roky od velkolepé svatby Andreje a Moniky Babišových (46). Vivien i Monika se pochlubily na sociálních sítích snímky z oslav, a dokonce se v jejich společnosti objevil záhadný mladík, který by klidně mohl být přítelem sympatické Vivien.

V úterý oslavila už dvacáté narozeniny dcera Andreje Babiše (65) Vivien Babišová. Na sociálních sítích se Monika Babišová společně s dcerou pochlubily fotkami z oslavy. Podle snímků dostala Vivien luxusní dary a celý den si užila.

Kulaté narozeniny sympatické Vivien a třetí výročí od svatby premiéra a Moniky Babišové (46) byly dobrým důvodem k tomu, aby se sešla část rodiny a ještě někdo navíc. Kromě bratra Vivien Frederika se totiž na společných fotkách objevil mladý sympatický chlapec.

Portálu Blesk.cz nedávno samotný Andrej Babiš prozradil, že Vivien přítele skutečně má. "Ano, ano, má," reagoval tehdy. Vivien ukázala na Instagramu, že dostala luxusní přívěsek Mom&Dad, který má symbolizovat její rodiče, a Monika si zase pořídila ten samý akorát s nápisem Vivi.

Celá rodina Babišových se hodila do gala a narozeninový den si společně pořádně užili. Půvabná Vivien se ne jenom po boku svého otce v poslední době ukazuje na veřejnosti a pokaždé jí to velmi sluší. Na snímky z oslavy se můžete podívat do galerie.

Související články

Další články