Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dcera Aleca Baldwina se toho nebojí! Na dovolené u moře ukázala téměř vše

Ireland Baldwin se odvázala!
Zdroj: Profimedia, Instagram I. Baldwin, koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Odvážné fotografie

Dcera herců Aleca Baldwina (64) a Kim Basinger (68) se toho rozhodně nebojí! Šestadvacetiletá Ireland totiž ráda přidává na své sociální sítě obnažené fotografie, na nichž ukazuje postavu. Tentokrát se vydala na dovolenou do Itálie a vzešly z toho velmi provokativní snímky!

Americká modelka a dcera hvězdných herců Kim Basinger a Aleca Baldwina Ireland odjela na víkend na pobřeží Itálie. Dovolenou si podle webu Page Six užívala ve společnosti přátel, partnera, kterým je portugalský hudebník RAC, a také sestřenice Alaie Baldwin, která s sebou vzala jedenáctiměsíční dcerku Iris Elle.

Odvázala se a ukázala tetování

Modelka přidala na Instagram sérii snímků, na nichž se ukázala ve velmi odvážných titěrných růžových plavkách. Kromě toho předvedla také svá tetování, kterých má po těle několik. Jedním z nich je například velká červená růže v podbřišku. Kousek nad tím má vytetované dveře a u nich nápis: „Tyto dveře jsou dost velké pro nás pro oba!“

Ireland Baldwin sužovaly v minulosti problémy s poruchou příjmu potravy. Trpěla anorexií a bulimií. Jak informoval web People, v srpnu 2022 uplyne osm let od doby, kdy nad těmito poruchami vyhrála.

Na další odvážné fotografie mladé Ireland se podívejte v galerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy