Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Dcera Adély Gondíkové vyrostla do krásy: Nela (18) jako by mamince z oka vypadla

+ Dalších 6 fotografií

Adéla Gondíková (49) vyrazila do společnosti se svou čerstvě plnoletou dcerou Nelou. Ve sladěných černých outfitech se objevily na Českém slavíkovi, kde byla i redakce eXtra.cz, a bylo zjevné, že krásná slečna svou maminku nezapře.  

Nelu má Adéla Gondíková s bývalým manželem, muzikantem Ondřejem Brouskem (41), kterého si vzala v roce 2002 a žili spolu osm let. Rozvod přišel v roce 2010, protože Ondřej Adéle utekl za dcerou kosmonauta a europoslance Vladimíra Remka, herečkou Annou Remkovou (42).

Nela je celá maminka Adéla

Osmnáctiletá Nela Brousková je své slavné mamince ohromně podobná, v jejích šlépějích ale asi kráčet nebude. "Jsem hrozně velký trémista," řekla Super.cz. Nedávno si ale vyšla s nevlastními sestrami Julií a Terezou na premiéru filmu Po čem muži touží 2, aby společně podpořily Jiřího Langmajera (56).

Po jeho boku Adéla nadobro zakotvila, bouřliváka zkrotila a před třemi lety si ho vzala. O životě s hercem, který se vedle Adély velmi zklidnil, se rozpovídala pro eXtra.cz. (celý rozhovor najdete v náhledovém videu).

Prozradila nám, že je Jiří velký pedant na úklid, což se o něm moc neví a záliba v uklízení je zjevně jednou z věcí, která ty dva spojuje. "Já uklízím hrozně ráda, když jsem doma sama. Nikdo mi do toho nemluví ani nic neorganizuje. Když jde o velký úklid, dělám obrovský bordel. Ale když jde jen o luxování, to děláme třeba stokrát za den. A baví mě žehlení. Spíš mě mrzí, že na to nemám čas, takže se hrozím koupelny vždycky. Kdyby sem někdo přišel, to je hrůza," směje se Adéla. "Jirka je hodně uklízecí typ, v tomhle mám výhodu," řekla v rozhovoru pro eXtra.cz.


Související články

Další články