Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dávno zapomenuté herečky Ulice: Drsná advokátka Elen, laškující Magda nebo rozkošná Anežka

Dávno zapomenuté herečky Ulice: Drsná advokátka Elen, laškující Magda nebo rozkošná Anežka
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
ulice
Seriál Ulice se na televizních obrazovkách Novy objevuje dlouhých patnáct let a prošlo jím nespočet postav. Někteří hrdinové oblíbeného seriálu se nesmazatelně zapsali do paměti diváků a setrvávají v Ulici dodnes. Pojďme se ale nyní podívat na dávno zapomenuté postavy, které sehrály důležitou roli v určité etapě nekonečného seriálu, ale diváci na ně již dávno zapomněli.

Nikola Hronová jako Anežka Boháčová

Herečka Nikola Hronová se narodila v roce 1997, pochází z herecké rodiny a jejího talentu si všimnul režisér Dušan Klein, který v roce 2003 pořádal konkurz na roli zpívající holčičky ve snímku Žil jsem s cizinkou.

Nikola na konkurzu zazářila a roli dostala. O pouhé dva roky později, v roce 2005, si Dušan Klein opět vzpomněl na začínající talentovanou herečku a oslovil ji na roli Anežky Boháčové v Ulici. Role Anežky se v nekonečném seriálu objevovala v letech 2005-2008 a Nikola ji na svůj tehdejší věk 8 let hrála naprosto přesvědčivě a bez jakékoliv křeči.

Postavu Anežky si budou pamatovat skuteční pamětníci seriálu Ulice. Jejími rodiči byli Petr Boháč (Pavel Kříž), bývalý ředitel zaniklé společnosti Království hraček a Eva Boháčová (Markéta Tannerová). Anežka neměla vůbec jednoduché dětství, protože se její rodiče rozváděli a z jejího otce se nakonec stal alkoholik pracující ve sběrném dvoře.

Postupem času z Ulice celá rodina Boháčových včetně Anežky vymizela a zatím to nevypadá, že by se měla někdy v dohledné době vrátit.

Bianka Ištoková jako Magdalena Jandová

Půvabná herečka Bianka Ištoková v jednu dobu v Ulici hrála větší vedlejší roli Magdy, která se bláznivě zamilovala do Jardy Hejla, ale nakonec ji čekala hodně studená sprcha. Magda pracovala jako servírka v pohostinství u Květy a prakticky okamžitě ji uhranul štramák a proutník Jarda Hejl.

Magda se ale nemohla plně oddávat radovánkám s rozpustilým Jardou, protože se musela starat o svoji malou dcerku. Jak už to u Jardy Hejla bývá, po nějaké době se mu Magda omrzela a přestal jí věnovat tolik péče a pozornosti.

Jinak sympatická a půvabná Magda tento fakt nedokázala překousnout a stala se z ní žárlivá stíhačka, která Jardu sledovala na každém kroku. Její chorobná žárlivost došla až tak daleko, že se kvůli rozchodu s Jardou Hejlem pokusila o sebevraždu.

Od té doby postava Magdy ze seriálu vymizela, ale herečka Bianka Ištoková se nechala v minulosti slyšet, že by se do Ulice ráda vrátila.

Eva Elsnerová jako Elen Mrázová

Postava Elen Mrázové, kterou hraje sympatická herečka Eva Elsnerová, se objevila v Ulici již na jejím úplném začátku, kdy v roce 2007 hrála právničku, přítelkyni ještě movitého Petra Boháče. Elen Mrázová jako schopná právnička zastupovala při rozvodovém řízení původně ženu Petra Boháče Evu, ale kouzlem nechtěného se do jejího exmanžela zamilovala.

Bohužel vztah s Petrem Boháčem nevyšel, a to i kvůli jeho čím dál tím větší chuti sáhnout po láhvi něčeho ostřejšího. Postava právničky Elen je důkazem toho, že i když ze seriálu odejdete, není nemožné se tam vrátit.

Elen Mrázová měla několikaletou pauzu a nyní se v Ulici objevuje ve vedlejší roli, opět jako právnička, která nyní bojuje za práva zneužívaných dívek. Tak uvidíme, zda se její postava nějak víc rozvine.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy