Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Dávno není jen oplácanou mámou Ornelly: Monika Štiková po boku zajíčka vykvetla do krásy

+ Dalších 17 fotografií
Galerie půvabů
Zázračnou proměnou prošla za poslední rok Monika Štiková (46). Už dávno neplatí za tu uječenou paní z televize, ale stala se z ní šarmantní dáma. Svou rodinu pro řadu rozporů hodila za hlavu a odjela za lepším do Německa. Má tam totiž mladšího přítele Petra Biniase (22), který se na jejím zkrášlení do značné míry rovněž podepsal.

Monika Štiková (46) se proslavila jako máma Ornelly Koktové (26), která si udělala dítě s tehdy ještě ženatým Josefem Koktou (62). To už je ale dávná minulost!

Hvězda několika reality show urazila ohromný kus cesty. Daleko za sebou nechala své hysterické výlevy v televizi i kila navíc, pryč je i dvojitá brada. Když se chce, tak to jde. Štiková je toho živoucím důkazem!

Možná mohlo být všechno jinak, kdyby nepotkala svého zajíčka Petra Biniase (22) a neodstěhovala se za ním do Německa. Není pochyb, že mladší přítel vlil Monice čerstvou krev do žil a na její proměně v přitažlivou ženu v nejlepších letech nese svou zásluhu.

A je to vážně láska jako trám, věkově vzdálený páreček spolu chce i miminko!

Mohlo by vás zajímat

Další články