Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Davida Pražáka při premiéře v kleci uškrtil Kluk s kamením: Expartner Shopaholicadel porážku oplakal

Clash of the Stars 5: David Pražák v slzách vyzval Kulase k souboji
Zdroj: Renata Bušková/eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
prohra

Premiéra Davida Pražáka v kleci neměla šťastný konec. V souboji s Ondřejem Untermüllerem, známém jako Kluk s kamením, tahal za kratší konec a hned v prvním kole ho soupeř uškrtil. Expartner youtuberky Shopaholicadel následně prolil i slzy. Vzápětí ale našel opět silná slova a vyzval přítele své bývalé lásky. 

Za pár vteřin padl k zemi

Streamer David Pražák, bývalý přítel youtuberky Adély Pulcové, známé pod přezdívkou Shopaholicadel, se konečně v rámci Clash of the Stars 5 dočkal zápasu s Ondřejem Untermüllerem, který se v dětství proslavil jako "Kluk s kamením". Byla to právě Adéla, kdo v minulosti vyvolal spor mezi oběma muži, a ti se nakonec rozhodli dostát svému slovu a utkali se i přesto, že se Pražák a Pulcová už rozešli.

Na veřejném vážení David při rozhovoru pro eXtra.cz prohlásil, že i přes velkou nervozitu má v plánu dát Klukovi s kamením pořádnou nakládačku. Jeho plán se ale velmi brzy složil jako domeček z karet.

Jakmile se Kluk s kamením do Pražáka pustil, trvalo to jen pár vteřin, než vysoký hubeňour padl k zemi, kde dostal od svého protivníka několik ran na ucho a následně ho Kluk s kamením dorazil škrcením, technikou, kterou podle svých slov pečlivě trénoval.

Drsný vzkaz Kulasovi

Poté, co se Davča po rychlé prohře během prvního kola postavil na nohy, nešlo si nevšimnout slz, které se mu řinuly po tvářích. Ať už šlo o slzy z prohry nebo bolesti, ve své další výzvě měl jasno.

"Atmosféra byla suprová, a i když jsem prohrál, tak do šestky jdu s Kulasem a hned zítra začínám trénovat," poslal jasný vzkaz Janu Kulasovi, současnému příteli Shopaholicadel. "Kulasi, přestaň se schovávat na benzínce a začni makat!" dodal ostře Pražák.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy