Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

David z Love Islandu a kruté kudly do zad: Natálii se smál do obličeje a holku zapřel

Natálka s Davidem.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Love Island

Tohle David z Love Islandu rozhodně nečekal! V oblíbené reality show totiž došlo na překvapivý zvrat, který šokoval nejen diváky u televizních obrazovek, ale také ostatní účastníky a především jeho současnou partnerku Natálii Kočendovou. V pondělním díle totiž prasklo, co se Davidovi dosud dařilo dokonale tutlat - doma na něj čeká druhá přítelkyně! O ožehavé záležitosti redakce eXtra.cz již informovala, ale mezi soutěžící se dostala až nyní. Jak se mladý fotbalista k situaci vyjádřil a je v ohrožení jeho účast v soutěži?

Pondělní díl Love Islandu odhalil ožehavou záležitost. Jak jsme již informovali, mladý fotbalista David, který v reality show tvoří pár s modelkou Natálií Kočendovou, totiž zásadně porušil pravidla soutěže. Ačkoli se přihlásil do pořadu, jehož podstatou je hledání spřízněné duše, David už doma jednu přítelkyni má!

Na Davida doma čeká přítelkyně

To redakci eXtra.cz potvrdil i důvěryhodný zdroj. "David a Rebeka jsou spolu zhruba půl roku. Přítelkyni představil i rodičům, a dokonce po jeho návratu měli v plánu si pořídit kočku. Krátce před Davidovým odletem na Kanárské ostrovy si na důkaz lásky udělali společné tetování.”

Toto zjištění se na ostrov lásky dostalo až nyní a zarazilo nejen samotného Davida, ale i ostatní soutěžící a především jeho “seriálovou” partnerku Natálii. Ačkoli David měl rozhodně co vysvětlovat, k úplnému přiznání se příliš neměl. Poměr s dívkou v Česku nepopřel, ale nepřiznal, že by se jednalo o vážný vztah. “Něco si tady budujeme a záleží mi na něm, doufám, že přijde a nějak to vyřešíme,” prohlásila Natálie ve zpovědnici a neměla daleko k slzám. Ona prý vztah s Davidem brala vážně a toto zjištění ji zranilo.

David se Natálii Kočendové vysmál

I když Davidovi zjevně teklo do bot, úsměv ho nepřešel. Dokonce se doslova vysmál Natálii. “Nevysmál jsem se tobě, ale už tak celkově. Na rovinu, na té holce mi extrémně záleželo,” snažil se napravit škody a přiznal, že na "tajemné" dívce z Česka mu záleželo, ale vážný vztah s ní nepotvrdil. David sice připustil, že milá Rebeka mu pomohla během jeho dvouměsíčního pobytu v Praze, proto mu na ní velmi záleží, ale její jméno ani jednou nevyslovil a neměl se k celé pravdě.

“Přijde mi to vtipné, protože jsme tu spolu měsíc a půl a něco tu spolu budujeme. Tak o co ti jde?" tázal se David Natálie s úsměvem na tváři v momentě, kdy se z něj snažila vydolovat, jak to tedy ve skutečnosti bylo. O tom, zda David bude pokračovat i přes porušení pravidel v soutěži, právě nyní rozhodují prostřednictvím hlasování diváci. Jaký názor máte vy?

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy