Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

David z Beverly Hills si našel holku: Jeho ex Megan Fox to hned okomentovala

Herec Brian Austin Green s přítelkyní.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
Romantické vyznání

Herec Brian Austin Green (47) tvořil s herečkou Megan Fox (35) manželský pár deset let, ale to už je minulostí. Nyní má Brian nový vztah s profesionální tanečnicí Sharnou Burgess (36), s níž přidal i zamilovaný snímek na sociální sítě. Bývalá manželka přidala k fotografii překvapivý komentář!

Americký herec Brian Austin Green, který je nejvíce známý svou rolí Davida v seriálu Beverly Hills 90210, a herečka Megan Fox vypadali od roku 2010, kdy se vzali, jako ten nejšťastnější pár na světě. Ale loni v květnu pár oznámil, že se po deseti letech rozchází. Impuls měl vzejít od herečky, která se už v té době vídala s rapperem Machine Gun Kellym (31), s kterým randí i v současnosti.

Zamilovaná fotografie i popisek

A nejen Megan Fox, ale i Brian má znovu důvod k radosti. Již několik měsíců randí s profesionální tanečnicí Sharnou Burgess a vypadá velmi šťastně. Na svůj Instagram přidal romantickou fotografii, na níž je společně s Sharnou a k tomu připsal: „Je to už dlouhá doba, co jsem s někým, s kým mohu opravdu sdílet život,“ Tanečnice mu odpověděla, že si nedovede představit nikoho lepšího a utvrdila ho v tom, že ho miluje.

Fotku navíc okomentovala i Brianova bývalka Megan, která napsala: „Za Sharnu jsem vděčná.” Vypadá to tak, že mezi ní a novou Brianovou partnerkou nejsou žádné rozepře. Meghan má s Brianem tři děti - Noaha (8), Bodhiho (7) a Journey (4).

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy