Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

David Pražák vysvobozený od útlaku Shopaholicadel: Konečně můžu svobodně dýchat a sám se rozhodovat, raduje se

David Pražák alias Fregamer.
Zdroj: foto eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 4 fotografie
Vyjádření

Bývalý přítel Shopaholicadel David Pražák se po rozchodu s touto bizarní influencerkou cítí jako znovuzrozený. Na svém Instagramu se rozepsal o tom, jaké to je být znovu svobodný, a popsal své plány do budoucna. Čeká ho zápas v Clash of the Stars, kde by se měl utkat s Ondřejem Untermüllerem alias Klukem s kamením. Poté má v plánu rozjet svou kariéru influencera. 

Vztah Davida Pražáka a Adély Pulcové alias Shopaholicadel řešil celý mediální svět. Poté, co se David rozhodl od Adély odejít, se cítí být opět svým pánem, jak popsal v příspěvku na svém Instagramu.

"Konečně můžu svobodně dýchat, sám se rozhodovat, věnovat se vám všem a dělat svá rozhodnutí. Už jsem skoro zapomněl, jaké je to být svobodným člověkem a řídit svůj vlastní život, ale řeknu vám všem jedno… NENÍ LEPŠÍ POCIT NEŽ BÝT VOLNÝ," uvedl David na sociálních sítích. Kdo jeho život trochu sleduje, ví, na co narážel – na toxický vztah se Shopaholicadel, která ho podle jeho slov permanentně utlačovala, což ona sama popírá.

Příprava na souboj i práce rukama

Dále přiznal, co teď dělá a co ho čeká. "Teď jsem zabraný do práce (ano, pracuji RUKAMA od pondělí do pátku a dokonce někdy i o víkendu), další prioritou je příprava do Clash of the Stars a moje nádherná žena a moje dcera, kterou v sobě nosí," řekl. Již před časem informoval, že si krátce po rozchodu s Pulcovou našel novou lásku, která čeká miminko. David však není biologickým otcem.

V souboji v Clash of the Stars se má Pražák utkat s Ondřejem Untermüllerem, známým jako Kluk s kamením. S ním měla dlouho problémy Davidova bývalá přítelkyně Adéla Pulcová. Po rozchodu však změnila názor a výhru přeje právě jemu. "Ona mi píše, volá mi, volá mi v nevhodných situacích a já si to občas nepřeju. Divím se, že zrovna mě podporuje," promluvil Ondřej pro eXtra.cz.

Plány do budoucna

David Pražák, ještě když byl ve vztahu s Adélou, se snažil prorazit jako influencer a částečně se mu to i podařilo. Nyní slíbil, že se této práci bude po boji s Ondřejem věnovat více. "Můžu vám slíbit, že po Clashi zažijete více kontentu, zaměřím se i na YouTube, kde budou vycházet lepší videa, budeme dělat road tripy autem do destinací, které vy zvolíte. Uděláme 24hodinové streamy, kdy se mnou strávíte celý den. Plánů je spousta, jen zatím na ně není tak zcela čas," dodal na závěr Pražák.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy