Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

David Pražák slibuje soupeři pořádnou nakládačku. Až vyhraju, dojdu si pro partnera Shopaholicadel, říká troufale

+ Dalších 6 fotografií

Blíží se dlouho očekávaný zápas Clash of the Stars, ve kterém proti sobě v kleci stanou Ondřej "Kluk s kamením" Untermüller a David "Fregamer" Pražák. Expartner Shopaholicadel pro eXtra.cz popsal, jak se na zápas připravoval a co hodlá doručit. Nezapomněl se opřít do přítele své někdejší lásky.

Nervozita stoupá

Už brzy změří své síly David Pražák s Ondřejem Untermüllerem alias Klukem s kamením v jednom z nejsledovanějších zápasů Clash of the Stars. "Nervozita tady je, ale na ten zápas se těším. Je to pro mě nová zkušenost. Hned v neděli jdu ale zase do gymu a budu trénovat," prozradil eXtra.cz David, který se proslavil zejména díky své expartnerce Shopaholicadel.

"Příprava byla jednoduchá. Mám třísměnný provoz, normálně pracuju, tak toho času moc nemám. Vždy ale dvakrát denně před prací a po práci mám trénink. Dám do toho ještě víc," dušoval se Pražák, který sice netuší, zda vyhraje, ale slíbil Ondřejovi pořádnou show i nakládačku.

Kulas z výzvy vycouval

David promluvil i o výzvě k zápasu s Janem Kulasem, současným partnerem Adély Pulcové. "Reakce ze strany Jana Kulase byla taková, že začal trénovat. Ale jakmile jsem mu napsal, protože se veřejně pustil do mé rodiny a varoval jsem ho, tak bohužel toho nenechal a zničehonic koukám, jeho videa z tréninku nikde a vymluvil se ze zápasu, že má hodně práce. Přitom dělá krátký a dlouhý týden. Já mám třísměnný provoz. Mám na ty tréninky čas. Asi se bojí, že dostane, což by dostal," uvedl Pražák posměšně.

"Kdyby ho fanoušci dostali k podpisu, tak v té šestce by byla pořádná show a vyšla by také na povrch spravedlnost a mám také důkazy, jak se na cizím streamu veřejně pouští do mé rodiny," pohrozil Kulasovi expartner Shopaholicadel.

Sázková kancelář Fortuna vypsala kurz, kdo ze zápasníků má větší šanci. Favorizuje spíše "Kluka s kamením". Na Davida je kurz 2,74 a na vítězství Untermüllera 1,42.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy