Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Facka pro Hanychovou od Davida Prachaře. Vnučku Miu má za rozmazlenou, sám to podporovat nehodlá

+ Dalších 6 fotografií

Málokdo si uvědomí, že David Prachař je už dědeček. Herec na to totiž vůbec nevypadá a navíc si nyní i nechal ostříhat vlasy nakrátko, což mu ještě přidává na mladistvém vzhledu. Nicméně čas od času se stará o svou vnučku Miu Prachařovou, kterou má od svého syna Jakuba a influencerky Agáty Hanychové. Jak si užívá roli dědečka a proč Miu nerozmazluje, to sdělil v rozhovoru pro eXtra.cz.

David Prachař se objevil na premiéře posledního dílu seriálu Metoda Markovič: Hojer, kde si zahrál vedlejší roli. Ačkoli mnoho jeho hereckých kolegů kvůli seriálu muselo změnit svou fyzickou podobu, jeho se to příliš netýkalo. Nicméně na premiéru přišel tak, jak ho většinou neznáme. Prachař shodil své bujaré kadeře.


Nečekaná slova o vnučce

Během povídání o rodině se stočila řeč k jeho vnučce Mie Prachařové, která je podle jeho slov dost rozmazlená na to, aby ji jako dědeček ještě více hýčkal. "Jo, jsem dědeček a je to zvláštní, když mi Mia řekne dědo, tak já vůbec nevím, o kom mluví, protože na to nejsem zvyklý," usmál se v rozhovoru pro eXtra.cz. Na otázku, zda svou vnučku rád rozmazluje, odpověděl: " Tak ona je rozmazlená dost, ta se nemusí rozmazlovat. Je to taková osobnost. Já myslím, že bude mít problém ve škole, protože si furt něco myslí a říká to nahlas, takže takovéhle děti většinou učitelky nemají moc rády."


Rodiče holčičky Jakub Prachař a Agáta Hanychová se momentálně soudí, a zdá se, že neklidná atmosféra prosakuje celou rodinou. David Prachař si se svým synem například jen volá po telefonu. "Teď jsme spolu telefonovali po dlouhé době, což je někdy problém, protože buď nemůžu já, nebo Kuba," zamumlal "pod vousy" David.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy