Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

David Pastrňák vzkazuje z USA: S touhle kráskou po boku koronavirus přežiji

Zdroj: archiv D. Pastrňáka
+ Dalších 12 fotografií
fotogalerie
Měla to být jeho nejlepší sezona v NHL. Nyní je ale slavná hokejová soutěž přerušená a nikdo neví, kdy se situace uklidní. Zdraví hráčů má přednost. David Pastrňák (23) tak sedí v bytě v Bostonu a přemýšlí o budoucnosti. Složité chvíle mu pomáhá zaplnit jeho švédská přítelkyně Rebecca Rohlsson.

David Pastrňák v tomto ročníku NHL nastřílel 48 branek a zdálo se, že bude bojovat o korunku nejlepšího střelce s ruským sniperem Ovečkinem. Jenže nyní se kola slavné NHL zastavila. Boj s koronavirem odstavil slavnou hokejovou ligu na druhou kolej.

David mohl odjet do České republiky, ale nemohla by sem jeho švédská přítelkyně Rebecca. Náš hokejista zase nemůže do Švédska. A tak složitou dobu tráví v Bostonu. „Je pravda, že jsem v Bostonu jako vězeň. S přítelkyní nás napadlo, že bychom oba chtěli jet domů, jenže bychom se nikam nedostali spolu. Rebecca nemůže do Česka a já do Švédska. Dochází nám trpělivost. Obáváme se, že tohle bude dlouho a kdo ví, kdy bychom se viděli. Zatím čekáme a uvidíme,“ uvedl hokejista v show Ondřeje Novotného Tak určitě.

Pastrňák také přiznal, že přestává rozhazovat. Už si nekupuje drahé věci každý den. A když si objedná něco navíc, tak jeho Rebecca umí zakročit a věci klidně vrátí. „Nekupuju si drahé věci každý den. Objednávám si obleky i online a bohužel se mi někdy stane, že se překliknu a přijdou mi dva stejné. Jednou mi přišly dokonce čtyři. Když jsem byl nezadaný, tak jsem je nikdy nevracel. Teď je přítelkyně vrací. Díky bohu za ni,“ dodala česká hokejová hvězda.

VŠE O BOJI S KORONAVIREM MŮŽETE SLEDOVAT ZDE.

Související články

Další články