Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

David Pastrňák je nepřehlédnutelný na ledě i mimo něj. Hokejista si libuje ve výrazných outfitech

David Pastrňák je nepřehlédnutelný na ledě i mimo něj. Hokejista si libuje ve výrazných outfitech
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Móda
V NHL se mu v poslední době tolik nedaří, David Pastrňák ale sbírá body jinde. To, že česká hvězda chodí vždy dobře oblečena, se ví už dlouho. Teď ale Pastrňák zaujímá fanoušky svými výraznými outfity. Šikovný hokejista by tak klidně mohl vyměnit kluziště za přehlídkové molo.

V posledních zápasech to byla pro Davida Pastrňáka trochu křeč. Pravda, v tom předposledním zazářil gólem i asistencí, i tak se ale od něj čekalo trochu víc. Poslední zápas NHL navíc vynechal. Fanoušky ale Pastrňák dokáže zaujmout i jinak než svým hokejovým uměním.

Hokejový talent je totiž známý pro svůj vkusný styl oblékání, někdy se ale nebojí sáhnout i k něčemu extravagantnímu. Třeba tak, když na sebe oblékl květinový oděv i kravatu. Na vánoční večírek pak v zimě dorazil ve světle modrém obleku se sněhuláky.

Na poslední zápas Boston Bruins, který sledoval z tribuny, pak dorazil pouze v černé mikině a čepici, i tak mu to ale slušelo. Povinnou roušku samozřejmě barevně sladil s ostatními kusy oblečení, ostatně tak jako vždy. Pastrňákovi fanoušci a obzvlášť fanynky se tak mají vždy na co koukat. Ať už hokejista válí na ledě, nebo mimo něj.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy