Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

David odešel s úmyslem se zabít: Policie ho našla pozdě, rodina jim i tak vyjádřila vděk

Tragédie
Začátkem června David D. opustil svůj domov na Rokycansku s úmyslem vzít si život. Policisté vynaložili maximální úsilí, aby ho našli. Bohužel to dopadlo tragicky a rodina nyní prožívá ty nejhorší chvíle života. I když se policistům nepodařilo mladíka najít včas, rodina jim i tak poslala dojemný vzkaz.

Když David D. zmizel začátkem června ze svého domova, rodina se obrátila s prosbou o pomoc na policii v Hrádku u Rokycan. Vzhledem k tomu, že mladý hoch odešel kvůli tomu, že si chtěl vzít život, policisté neztráceli čas a ihned ho vyrazili hledat. Bohužel jejich velké úsilí bylo marné a mladíka našli pozdě.

Rodina i přes ohromnou bolest, kterou nyní prožívají, napsala policistům dojemný vzkaz, jež byl uveřejněn na facebookových stránkách Týdeník Policie. „Rádi bychom touto cestou poděkovali policistům z OO v Hrádku u Rokycan, kteří měli službu 1.6.2019. Obrátili jsme se na ně se zoufalou prosbou o pomoc při hledání přítelova syna, který chtěl ukončit svůj život,“ vyjádřila vděk rodina.

„Přes maximální snahu se nám nepodařilo Davida najít včas. Prožíváme nejtěžší chvíle v životě, ale považujeme za správné a důležité vyjádřit veřejně poděkování za pomoc, obrovské nasazení všech. I v nesnesitelném horku všichni ze sebe vydali maximum a my jim jsme vděčni,“ píše se dál ve vzkazu.

„Děkujeme za nevšední empatii, za tu nesmírnou lidskost, se kterou nám bylo oznámeno to nejhorší, co může člověk slyšet. Děkujeme K.T. a B.D,“ zakončili poděkování otec hocha s přítelkyní.

Související články

Další články