Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

David Limberský si s Lenkou hověl ve vířivce: Novopečení rodiče si umějí užívat léta

David Limberský si s Lenkou hověl ve vířivce: Novopečení rodiče si umějí užívat léta
Zdroj: IG: @lenula8 / @davidlimberský / koláž eXtra
Předchozí Další
+ Dalších 20 fotografií
relaxace
Léto přímo svádí k tomu užívat si klidu, pohody a odpočinku. Přesně tak strávil odpoledne úspěšný fotbalista David Limberský (36) se svou milovanou ženou Lenkou (36). Ta nedávno porodila svou první dcerku a relax ve vířivce jim zřejmě vyloženě prospívá. Malou Lilien nechali spát a s vychlazenými nápoji se k sobě tulili ve vodě.

Fotbalista plzeňské Viktorky David Limberský si užíval poklidný den se svou manželkou Lenkou Malou dceru Lilien dali spát a s vychlazeným nealkoholickým drinkem společně skočili do vířivky. "Dítě spinká... Konečně mají i mamka s taťkou chvilku pro sebe," pochlubila se Lenka na Instagramu.

Málem bylo po zápasu

Limberský totiž v pátek nastoupil na fotbalové hřiště. Viktorka bude stát v ligovém zápasu proti opavskému fotbalovému týmu. Jenže fotbalistům málem vše překazil koronavirus. Ve středu při testech ve Viktorce přišli na jednoho nakaženého hráče. Ve čtvrtek pak nákazu objevili u člena širšího realizačního týmu. Oba byli okamžitě izolováni. Páteční testy nakonec neodhalily nic. Může se hrát!

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy