Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

David Křížek před nástupem do plzeňského Alcatrazu: S rodinou vyrazil na krásnou dovolenou

David Křížek před nástupem do plzeňského Alcatrazu:  S rodinou vyrazil na krásnou dovolenou
Zdroj: David Křížek / Lucie Křížková / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
dovolená

Moderátorka Lucie Křížková (36) a její manžel, jachtař David Křížek (49) budou za několik dní rozděleni věznicí v Plzni, kam Křížek nastoupí na 3,5 roku. Rozhodnutí soudu přišlo v den jeho narozenin. Společně s milovanou rodinou si chtěli ještě před nástupem užít krásnou dovolenou u moře, a povedlo se, takhle si užívali krásného dne na jachtě v Chorvatsku ještě všichni pospolu. 

"Děkuji všem za spoustu krásných přání, úžasné dárky a velikou podporu. Bohužel mi také dnes přišlo zamítavé stanovisko soudu k návrhu usnesení o odkladu trestu. Už mi zbývá něco málo přes 14 dnů. Mým novým domovem bude plzeňský Alcatraz," uvedl jachtař David Křížek k soudnímu rozhodnutí, jež dorazilo v den jeho 49. narozenin.

David Křížek si odsedí 3,5 roku za podíl na tunelování Metropolitního družstva. "Je to devět let, co se můj muž David stal nástrojem trestného činu. Z naivity a důvěřivosti byl loutkou ve dvou společnostech, které způsobily milionové škody," uvedla nedávno jeho manželka Lucie Křížková.

Společné rodinné chvíle

Ještě před pobytem, který čeká Davida v "plzeňském Alcatrazu", stihl se svou milovanou rodinou krásnou dovolenou. Společně odjeli do Chorvatska, kde si udělali několik krásných rodinných snímků s větrem ve vlasech.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy