Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

David Křížek poslal z vězení dojemný vzkaz synovi (9): Za mřížemi krásně kreslí

David Křížek poslal z vězení dojemný vzkaz synovi (9): Za mřížemi krásně kreslí
Zdroj: David Křížek / Lucie Křížková / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
trest

Jachtař David Křížek (49), který si odpykává trest 3,5 roku ve věznici na Borech, poslal svému devítiletému synovi Davídkovi emotivní vzkaz.

Závodník na jachtách David Křížek si ve věznici na Borech odpykává trest 3,5 roku za podíl na tunelování Metropolitního družstva. V cele nezapomíná na svého syna a poslal mu z věznice dojemný vzkaz.

„Můj muž má talent i na kreslení,“ napsala Davidova žena, Miss České republiky 2003 a televizní moderátorka Lucie Křížková (37), na Instagramu. Přidala kresbu, kterou David pro svého syna Davídka nakreslil. Příspěvek okomentovala motivačními texty: „Moře. Po každém odlivu přichází příliv. Po každé bouři vyjde slunce.“

Je otázkou, zda si David bude muset odpykat celý trest, nebo bude po nějakém čase podmínečně propuštěn. Zatím se však musí vyrovnat s odloučením od své rodiny.

„Lola je malinká, ne že by ji to nepoznamenalo, ale zvládá to. Ale Dádovi je devět, to je nejhorší věk,“ uvedl Křížek ještě před nástupem k výkonu trestu v pořadu Limuzína moderátora Míry Hejdy, jak odloučení dopadá na jeho děti. Zmíněnou loď pak Křížek poslal svému synovi s věnováním „Davídkovi táta“.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy