Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

David Kraus se oklepal z rozchodu se Strýcovou: Randí s kráskou Opravilovou

David Kraus se oklepal z rozchodu se Strýcovou: Randí s kráskou Opravilovou
Zdroj: Foto s povolením Sarah Opravilové
+ Dalších 11 fotografií
nový vztah
Zpěvák David Kraus (40) se zjevně dostal z rozchodu s tenistkou Bárou Strýcovou (34) a šel dál stejně jako ona. Zamiloval se do o dvacet let mladší modelky Sarah Opravilové, která se novým vztahem pochlubila na sociálních sítích. Přidala snímek prvomájové pusy.

Dlouhou dobu se zpěvák David Kraus nemohl vyhrabat z rozchodu s Bárou Strýcovou a rozhodně mu nebylo po chuti, že mu utekla za jiným. Po kritice tenistky to vypadalo, že na lásku úplně zanevřel. Avšak nedávno se seznámil s dvacetiletou modelkou Sarah Opravilovou a vypadá to, že v něm vzplanula ztracená láska.

Žádné předbíhání

Nový pár byl viděn na jedné z nedávných akci, ale tedy se k tomu Opravilová vyjádřila tak, že jsou pouze přátelé. V současné době je však evidentní, že si nebyli jistí, kam vztah povede. Proto nejspíš nechtěli předbíhat a nechtěli mluvit o tom, že by k sobě měli mnohem blíž.

Na Prvního máje to Opravilová asi nevydržela a na svůj Instagram přidala fotku zamilovaného polibku a z procházky s jejím psem. Snad zpěvák David i krásná Sarah najdou v tom druhém své štěstí a pravou lásku.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy