Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

David Kraus má dítě s o 20 let mladší modelkou: Kdo je tajemná Sarah Opravilová

Zdroj: Foto s povolením Sarah Opravilové
+ Dalších 8 fotografií
Je to kus!
David Kraus (41) na svém Instagramu oznámil, že mu partnerka Sarah Opravilová (21) porodila miminko. Holčička dostala jméno Ester. Kdo je ale její tajemná maminka? Podívejte se do galerie na pořádnou nálož sexy fotek mladé modelky!

Splnila zpěvákovi sen

Mladičká Sarah Opravilová porodila svému o dvacet let staršímu partnerovi Davidu Krausovi holčičku Ester. "Splnil se mi sen všech snů. Děkuju nejvíc její mamince, na kterou jsem moc pyšný. Je to ten největší zázrak zázraků, díky kterému se Vám v jednom okamžiku změní život," dojímal se na svých sociálních sítích novopečený tatínek.

Sarah se živí jako modelka a spolupracuje se stejnou modelingovou agenturou, jako třeba bývalá misska Zuzana Jandová (33). Sarah už fotila v Itálii, Francii nebo na Tchaj-wanu. Teď svému Davidovi splnila sen - založili spolu rodinu. Pár dal o svém vztahu světu vědět na jaře minulého roku, kdy se hrdličky vyfotily na prvního máje pod rozkvetlou třešní. Na první rande si měli ale zajít už v září roku 2019. Vztah tutlali dlouho, stejně jako těhotenství. To se jim dokonce povedlo utajit až do finiše!

Nejen půvabná, ale také vzdělaná

"Fotili jsme se spolu pod třešní na prvního máje a já na ní viděl, že by si přála tu fotku zveřejnit. Tak jsme ji dali na Instagram," prozradil Blesku David. David Kraus v minulosti prožil ošklivý rozchod s tenistkou Bárou Strýcovou (34), která jej měla podvádět s novinářem Petrem Matějčkem (39). To sice tenistka popřela, David má ale jasno a prohlásil, že známé tenistce už nikdy neodpustí.

Modrooká Sarah vystudovala gymnázium a do současné doby studovala na Masarykově univerzitě v Brně, obor německý jazyk a literatura a veřejná ekonomika a správa. Mít vedle sebe bystrou a moudrou ženu je pro zpěváka jistě osvěžující. Sám nedokončil konzervatoř, prý kvůli šikaně profesa Eduarda Klezly. Sarah je také velkou milovnicí pejsků.

Související články

Další články