Pokud jste hodně překvapeni, kdo to tedy v životě muzikanta Davida Krause vlastně je, tak si můžete oddychnout. David je samozřejmě stále šťastný se svou přítelkyní a my už vás nebudeme dále napínat. Hugo je totiž Davidův pes – bostonský teriér. Je mu již 10 let a jsou nerozlučnou dvojkou. David je skvělý páníček. Snaží se pochopitelně Hugovi dát tu nejlepší péči, asi jako každý pejskař, a tak mu dopřává kvalitní granule i pamlsky a na zimu teplé oblečení.

„Dřív jsem byl striktně proti oblékání psů, ale tyhle rasy jsou už tak vyšlechtěné, že by bez bundy nachladl a měl by zdravotní problémy. Proto jsem změnil názor,“ řekl vážně David Kraus.

I kvůli této psí lásce se sešel s kolegyní Míšou Doubravovou Tomešovou a jejími dvěma psy na zkoušku kostýmů kvůli akci Psí den s Prahou 13 v Centrálním parku Lužiny, jež se uskuteční 3. září.

„Mimi, moje Jack Russell teriérka, je rozená modelka, podívejte, jak jí ten obleček sluší,“ rozplývala se Míša Doubravová Tomešová. Vyzkoušela na ní ještě psí botičky, ale ty se Mimi vůbec nelíbily a snažila si je sundat. David neodolal a vyzkoušel na Hugovi také několik oblečků.

„Nejvíc mu sluší tenhle s kapucí a velkýma očima,“ zahlásil, když mu nasadil kostým pohádkové postavičky Stitch. Pejsci Míši Doubravové Tomešové si ještě vyzkoušeli hlavolamy a na to konto se nám Míša pochlubila: „Akord je poměrně plachý pes, ale Mimi je všude plno, i přes to, že je takhle malinká. Na Psím dni chceme vyzkoušet i skok do výšky, tak snad se nám povede to vyhrát, protože bychom se tak zapsaly do České knihy rekordů ve skoku do výšky,“ těší se na výkony Míša Doubravová Tomešová.

Takže naštěstí nejde o žádnou nevěru a ani se z Davida nestal zoofil, jen si myslí, že láska k psímu miláčkovi se dá přirovnat k lásce k lidem, protože jeho heslo je „Kdo nemá rád psy, nemá rád lidi“. Jen se Bára musí smířit s tím, že v posteli vždycky budou tři.